KEMEI Trvalé Laserové Odstránenie Chĺpkov Epilátor Bezbolestné Lady Fotón Threading Pulzné Svetlo Prístroj Ženy celého Tela a Tváre, Depilácia

€62.83

Nový produkt

1 položky

Štítky: africké vlasy, laserové odstránenie chĺpkov, epilátor epistick, muži foto epilator, hair clipper, epilátor ľad, epilátor lescolton, anycub, lescolton t009i, au laserové odstránenie chĺpkov.

Detail: Výrobky: fotón zariadenia na odstránenie vlasov KM - 6812 model: Hmotnosť (vrátane 832 g balenie) : vstupné napätie: 100-240 V AC 50/60 hz 0.8 Flash depilácia Pluse: 7000-7000 Energie spotreba W: 3 Nástroje: normami eú Výsledky trvalé tvár a telo Bezpečné a účinné pre všetky tóny pleti Všetky farby vlasov účinne liečbu rýchlejšie Jednoduché a intuitívne, a vykonanie nie je nepríjemné, razenie Poradenstvo dermatológie Mäkké, žiadne škrabance, brnenie alebo zlomené Package: 1 xPhoton odstránenie chĺpkov zariadenia 1 x laserovej rezacej hlavy 1 x adaptér 1 x okuliare 1 x príručka pre používateľa Prísť s retail box dodacia lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez Darujzachranku.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

Výstupné napätie ŽIADNE
Použitie Prepínanie
Pripojenie Plochu
Typ Výstupu ŽIADNE

Súvisiace produkty