Západka Háčik Koberec Krásne Mačiatko Robustný Priadza Gobelín Súpravy DIY Koberec Koberec Pletené Rohože Háčkovanie Vankúš Umenie a Remeslá 81*61cm

€26.38

-29%

€37.68

Nový produkt

1 položky

Štítky: veľké západku háčik koberec súpravy, západka háčik koberec súpravy, západka háčiky, vankúš kilim, škôlky koberec, háku poistku koberec, zelená dedina, kobercové vlákno, black cross stitch textílie, zrastov vankúš.

Tento kit vám tapiséria, alebo Koberec, ktorý je nádherne svieži a môže byť vykonané, aby sa zmestili všetky dekor motív. Možnosti sú ohromujúce, môžete ich použiť na podlahy, gauč, posteľ, okno alebo dokonca ich do vankúšov nap-rohože a sedáka.

Položky Zahrnuté

1. 100% akryl pre-cut robustný priadze. 2. 3.75 ct Oka plátno s pletené modrej čiare 3. Drevená Západka Háčik nástroj 4. Bavlnený Koberec Záväzné šírka 5 cm 5. Západka háčik pokyny a ľahko-to-nasledovať graf.

Produkt Obrázok

Inštrukcie

Tak Jednoduché Západku-Bodné

A. Miesto plátna rovno na stôl tak, že selvedge stranách sú na ľavej a pravej. B. Začať západku-bodné v ľavom hornom rohu. C. Pozri kódex o vzor, nájsť zodpovedajúce priadza farby. D. Kompletný každý riadok, takže uzlov zľava doprava a zhora nadol. E. Po všetkých priadza boli závislý na plátno, fold stranách plátno dozadu, použiť koberec záväzné sew spolu.

Pracovné Pokyny

1. Podržte 2 konce nite medzi ľavým palcom a ukazovákom a prejsť slučku okolo dvierok-hák. 2. Vložte západku-hák pod nite na tkanie plátna a vytiahnuť späť, až kým sa západka leží na hornej nite. 3. Vložte konce nite vo vnútri otvoreného háčika a jemne ťahajte západku-hák, až kým sa západka je uzavretý a má závit. 4. Uvoľnite konce nite a vytiahnite poistku-hákom cez slučku, zatiaľ čo držíte plátno pevne. 5. Mierne remorkér konce nite, aby sa uzol firmy.

Akryl Robustný Priadza

100% akryl pre-cut robustný priadza

Kvalitné Plátno

3.75 ct Oka plátno s pletené modrej čiare

Farebne Vzor

Jasne tlačený vzor na papier A3

Príslušenstvo

Drevená Západka Háčik Nástroj a Bavlna Koberec Záväzné sú zahrnuté v balení

O Balenie

Dobré a pekné balenie na darček

Váš Názor

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s našimi tovar, prosím, láskavo nám 5 star pozitívnu spätnú väzbu. Ak máte akýkoľvek problém, prosím, láskavo kontaktujte sa s nami po prvé, sme sa vyriešiť problém s našimi najlepšie služby. Prosím, láskavo sa nemusíte otvorenej alebo dať negatívnu spätnú väzbu priamo. Vážime si vašu láskavú podporu a porozumenie.

Číslo Modelu TP Séria
Názov Značky REDIY LADIY
Package PAPIEROVÁ TAŠKA
Použitie Koberec / Koberec / Gobelín / Vankúš / Vankúš
Technics Západka Hák / Háčkovanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Bavlna
Štýl Európsky a Americký Štýl
Tému Zviera Sériu
Plátno Metóda Tlače PRÁZDNE PLÁTNO

Súvisiace produkty