SmartGames IQ Hviezdy Mozgu Teaser pre Vekové skupiny 6 & Do 120 Výzvy Cestovné-Priateľské Prípad Entry-Level IQ Hry

€10.37

-28%

€14.41

Nový produkt

1 položky

Štítky: ľudský mozog, las puzzle, hra cez nálepky, robotime rokr, iq puzzl, iq, iq hry, hračky, hviezda detektívne hra, 3d papercraft, labyrint hry.

* Cestovné-Priateľské Vzdelávacie Hračky: IQ Hviezdy funkcie 120 výzvy. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a prenosné cestovné puzdro, je to výborné rodinné cestovné hry.

* Brain Hry rozvíjať Schopnosti: Vy a vaše deti môžu postaviť koncentrácie schopnosti, riešenie problémov, schopnosti, priestorovú predstavu, logické, a plánovanie pri hraní s SmartGames' stolových hier pre deti a dospelých. Je to tak zábavné hrať, budete zabudnúť, že učíte!

* Vo veku 6 & Do: Toto puzzle je ideálny pre deti a dospelí rovnako – ale je najviac prístupné IQ hra pre mladšie deti. S 120 výzvy, ste si istí, nájsť puzzle, ktoré testy si a tlačí vás myslieť mimo krabici. Zároveň je to pre jedného hráča, hra, je to vzrušujúce riešení problémov s inými ľuďmi.

* Sada Obsahuje: 1 kompaktný hracej s priehľadným vekom, 7 3D hviezdy kusov a príslušné kolíkov, a 1 brožúra s 120 výzvy a riešenia. Nezabudnite si stiahnuť naše bezplatné aplikácie s vlastnosťami, ktoré, ako zlepšiť zážitok z fyzickej SmartGames.

* Zadanie-Víťazný: SmartGames je celosvetový líder v multi-level logika rodinné hry. Naše oceňované hry ponúkajú úrovní od jednoduchých až po náročné, a sme hrdí na výrobu rodiny, doskové hry, ktoré sú ideálne pre hráčov všetkých vekových kategórií.

Názov Značky smartgames
Pôvod ES(Pôvodu)
Štýl Geometrický Tvar
Pohlavie Unisex
Materiál Plastové
Vekové Rozpätie > 6 rokov

Súvisiace produkty