Huepar Self-nivelačný Laser Úrovni s Nabíjateľná Li-ion Batéria - Zelený Lúč Kríž Line Laser Úrovni s Pulzný Režim laser Nástroj

€39.30

-49%

€77.06

Nový produkt

1 položky

Štítky: pre laserové úrovni statív, huepar, laser úroveň, automatické úrovni, kruh materiál, huepar laser úrovni, laser waterpas zelená, laser úrovni, kapro úrovni, sullen.

Huepar Self-nivelačný Laser Úrovni s Nabíjateľná Li-ion Batéria - Zelený Lúč Kríž Line Laser Úrovni s Pulzný Režim pre Stropu/Podlahy/Sieťovej Aplikácie, 360° Magnetické Kovová Základňa Zahrnuté - 5011G

Popis Výrobku:

Huepar 5011G Self-vyrovnanie Zelený Laser Úrovni Špecifikácie:

● Laserový Lúč: Zelený Lúč

● Projekcia: 2 Zelené Laserové Línie (Riadok spínacie funkcie, nie je to uplatniteľné)

● Laser Triedy: Trieda 2 (IEC/EN60825-1/2014),

● Laser Vlnová dĺžka: 505-520nm

● Horizontálna / Vertikálna Presnosť: ±3 mm/10m

● Vyrovnávanie / Kompenzácia Rozsah: 3.5° ± 0.5°

● Vyrovnanie Čase: 3

● Pracovná Vzdialenosť: 25m (100 LUX), 50 m s Huepar Laserový Detektor LR-5RG / LR-6RG

● Operačný Čas a Zdroj Energie: 10 hodín s vstavaný Li-ion akumulátor 3,7 V / 1500mAh

● Mount Veľkosť: 1/4"-20

● IP Hodnotenie: IP54, vodotesný, prachotesný a shockproof, spoľahlivosť a robustnosť

● Prevádzková Teplota: Od -10℃ a +50℃

● Teplota skladovania: Od -20℃ a +70℃

UPOZORNENIE:

● Nemierte laserový lúč priamo do očí.

Obsah Balenia:

1 x Zelený Laser Úrovni 5011G

1 x Typ-C Nabíjací Kábel

1 x tvare L, Magnetické Otočná Základňa

1 x Vykonávať Puzdro

1 x Viacjazyčný užívateľský Manuál

Self-levelingMode & ManualMode:

Self-vyrovnanie režim:

Keď je laser nástroj je prepnutý do odomknutej polohe, self-vyrovnanie je povolený režim. Laserový lúč bude blikať, keď nástroj je mimo seba-nivelačný rozsah 3.5° ± 0.5°.

Manuálny režim:

Keď kyvadlo je zámok v uzamknutej polohe, môžete umiestniť laser nástroj na uhle projektu non-úroveň priamky. Laserový lúč bude blikať každých 3-5 sekúnd, aby vám pripomenul, že to nie je samostatne-vyrovnanie teraz.

Mini Cross Line Laser Úrovni s vstavaná Lítiová Batéria

Vstavané inRechargeable Lítiovej Batérie:

3.7 V / 1500mAh Li-ionBattery : Poskytuje až 10 hodín nepretržitého napájania čas prevádzky pri plnom nabití.

Typ-C Nabíjací Port: laser úrovni môžu byť účtované notebook, power banky, nabíjačka do auta, atď. S power protection funkcia, môžete použiť váš telefón Android je nabíjací kábel a adaptér na nabíjanie laser nástroj.

Odporúča sa na nabíjanie pre viac ako 4 hodiny pred použitím.

OutdoorPower-savingPulseMode:

Ak chcete prepnúť na pulzný režim, jas laser line zníži na predĺžení pracovného času a zmierňovať namáhanie očí.

Rozširuje laser dosahu až 50 m s Huepar Line Laserový Detektor (ASIN: B07L59G72J) za jasného svetla, alebo vonkajšie podmienky. Je kompatibilný s Huepar LR-6RG/LR-5RG Line Laserový Detektor len.

Jednoduché Použitie:

1/4"vnútorný mount: kríži line laser prichádza s 1/4" vnútorný závit, umožňuje upevniť na statív alebo iné montovateľné základne pre určenie polohy.

Magnetické otočná základňa : S kovom tvare L otočná základňa, ktoré môžu byť absorbované do kovu, poskytuje 360° možnosť rotácie a úpravy prednej strane a späť do 3,5 cm, aby sa zmestili rôzne uhly potrebné.

Ktorým dlažba, závesné obrazy, závesné lustre, inštalácia skrinky, Vianočné a iné rekreačné dekorácie, atď.

Power saving mode a vstavané lítiové batérie, uložiť užívateľov časté výmeny batérie.

Kompaktný & Trvanlivé:

Huepar laser úrovni je kompaktné a prenosné, ktoré váži iba 360 gramov, môže byť umiestnená vo vašej toolbox alebo auta.

IP54 vody/protiprachová vám zabezpečí prácu aj za nebezpečné pracovné podmienky.

Guľka Bod:

【Nabíjateľná Lítiová Batéria&Type-C Nabíjanie] vyzýva : Napájaný vstavaná Li-ion Batéria, Huepar 5011G laser úrovni ponúka pozoruhodné spustiť čas a môže trvať asi 10 hodín nepretržitej prevádzky pri plnom nabití. S Typ-C nabíjací port, používateľské môžu účtovať laser úrovni notebook, power banky, nabíjačka do auta, atď. A odporúča sa na nabíjanie pre viac ako 4 hodiny pred použitím.

【Svetlejšie Zelené Lúče & úspory Energie, Pulz Mode] vyzýva : laserové jednotka prijíma svetlé Osram zelený laserový lúč s pracovný rozsah až 25m (100LUX) presnosť ±3 mm pri 10 m. Pri prechode na pulzný režim, laserový lúč sa stane stmievač predĺžiť pracovný čas a zmierňovať namáhanie očí. Vonkajšie pulzný režim rozširuje laser dosahu až 50 m s Huepar Line Laserový Prijímač (ASIN: B07L59G72J) za jasného svetla, alebo vonkajšie podmienky.

【Self-vyrovnanie Režime & Manuálny Režim] vyzýva : Odblokovanie kyvadlo, Self-vyrovnanie je povolený Režim. Laserový lúč bude blikať a nebliká, keď nástroj je mimo seba-nivelačný rozsah 3.5° ± 0.5°. Raz kyvadlo zamknuté, to sa prepne do Ručného Režimu blokovania linky pre použitie na akomkoľvek uhle. Ideálne pre inštaláciu svietidlá, závesné obrazy, nástenné obklady alebo podlahy, obklady, atď.

【Magnetické Výkyvná Základná] vyzýva: S 1/4" vnútorný závit, laser nástroj môže byť pripojený na statív alebo iné montovateľné základne pre výhodnej polohy. Súčasťou kovu v tvare L otočná základňa môže byť absorbované do kovu, a poskytuje 360° možnosť rotácie a úpravy prednej strane a späť do 3,5 cm, aby sa zmestili rôzne uhly potrebné.

【Kompaktný & Odolný] vyzýva: Huepar laser úrovni je kompaktné a prenosné, ktoré váži iba 360 gramov, môže byť umiestnená vo vašej toolbox alebo auta. IP54 vody/protiprachová vám zabezpečí prácu aj za nebezpečné pracovné podmienky. Balenie obsahuje 1 x Zelený Laser Úrovni 5011G, 1 x Typ-C Nabíjací Kábel, 1 x tvare L, Magnetické Otočná Základňa, 1 x Vykonávať Puzdro, 1 x balík Multilingual User Manual.

Vlnová dĺžka 505-520nm
Číslo Modelu 5011G
Druh Vertikálne & Horizontálne Lasery
Materiál ABS
Typ
Práca vzdialenosť
Presnosť
Veľkosť
Certifikácia ROHS
Názov Značky huepar
Pôvod CN(Pôvodu)
Model Merania 2 Riadky

Súvisiace produkty