Pôvodné Ronshen Chladnička Motora Ventilátora HY-YZF607A 8.5 W Elektrického Motora Ventilátora Chladnička Zbrusu Nový Chladnička Časti

€22.39

Nový produkt

1 položky

Štítky: chladnička ventilátora motory, miestne časti chladničky, ventilátor haier, ventilátor pre mrazničky, komerčné chladničky časti, motor chladničke ventilátor, starožitný chladnička časti, kompresor protector, chladiaci ventilátor pre chladničky, smeg chladnička časti.

Pôvodné Ronshen Chladnička Motora Ventilátora HY-YZF607A 8.5 W Elektrického Motora Ventilátora Chladnička Zbrusu Nový Chladnička Časti

Názov: Chladnička Motora Ventilátora

Výkon:8.5 W

napätie:220V 50 hz

Package:1 x Chladnička chladiaci Ventilátor Motora

Na Všetkých Kupujúcich

Platby prijímame T/T, Viazaný, a western Union

Doprava Zvyčajne svoje pozemky sú dodávané do 3 dní. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Dodacia lehota: doprava Zadarmo poslať Čína príspevok, väčšina krajiny sa môžu dostať na 15~35 dní. Rusko a Brazília sa pomaly, môže potrebovať 20~90 dní. Ak váš nedostal do 45 dní, prosím, napíšte mi, idem sa pozrieť za vás.

Spätná väzba vysoko oceňujeme váš 5-Hviezdičkový POZITÍVNU spätnú Väzbu. Máme program, ktorý automaticky odpovede hneď, ako si nechať váš názor. Sme veľmi vďační za vaše rady, ktoré nám umožňuje ponúknuť lepšie služby pre vás. Ak je nejaký PROBLÉM s vašou objednávkou, alebo chcete vedieť viac informácií o našich produktoch , Č neváhajte, dajte mi vedieť, budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy.

Vrátenie a Záruka akceptujeme výrobok vrátiť do 7 dní. Návrat Nákladnej bude zodpovednosť predávajúceho, ak je problém s kvalitou, alebo dostanete výrobok nie je popísané, inak kupujúcemu bude niesť vrátenie tovaru a vrátenie peňazí nie je povolené (v Prípade vrátenia výrobku, prosím, originál balenia) Máme 6 mesiacov záruka pre naše výrobky, ak výrobky, ktoré kupujete, sú chybné v priebehu 1 mesiaca . pošleme vám nahradenie bez príplatkov alebo vrátenie peňazí, keď sa dostaneme chybné výrobky, ak nie ste spokojný s výrobkom, môžete ich poslať späť k nám, ale musíte zaplatiť poštovné nákladnej dopravy.

Moc 8.5 W
Druh Chladnička Časti
Názov Chladnička Motora Ventilátora
farba Biela
Napätie 220V 50 hz
Číslo Modelu HY-YZF607A
pacakge 1 x Chladnička chladiaci Ventilátor Motora

Súvisiace produkty