Meď hliník toku trubičkových drôtov medi zváraného drôtu nízkej teplote spájkovanie tvrdé spájkovanie, na zváranie prúty pre AC & Chladenie 2.0*3 mm

€6.70

Nový produkt

1 položky

Štítky: strieborné spájky, drôt, zvárač, hliníkové spájkovanie kovov, riešenie zváranie toku jadrom prút, kovový hliník, profil hliníka, hliníkové tyče, pazúrik, rod, castolin spájky, hliníkový drôt.

Priemer 3.0 mm*3m Medi, hliníka toku trubičkových drôtov nízkej teplote medi, hliníkové tyče na zváranie, klimatizácia, chladnička

Priemer 3 MM Dĺžka:3 M teplota Topenia : 360 -400 stupňov celzia Materiál : Meď, hliník toku jadrom

Funkcie: 1. Zváranie účinok je dobré: jeho zváranie efekt je plné, hladké! S pomocou vnútorné prášok. S nízkym bodom topenia, dobrú plynulosť, tvrdosť a húževnatosť, dobrú tesnením. Nemajú používať iné prášku prášok 2. Priame použitie: urobiť potrebné žiadne toku poweder, otvorte balík, ktorý sa používa! Veľmi pohodlné! Jednoduché zvaru. 3. Zváranie: firsst použiť brúsny papier pre leštenie mosadze a hliníka, rúrky zváranie častí (musí na čistý kovový povrch je farba, dusnatého, olej, atď), sa pohybujú zbraň možné vykurovať rovnomerne zváranie častí, a potom pokračovať na použitie elektródy byť zvárané, Keď teplota stúpa na 360 stupňov, meď a hliník zváranie rod topiť a rovnomerne do kĺbov, Odstrániť pochodeň po zvar je plná , čaká chladenie je OK. Žiadne ďalšie ošetrenie po vychladnutí, flux zvyšok je viditeľný, ale nie žieravé, non-hygroskopická a pevne pripojené.

Aplikácia :

1, transformátory a reaktory' hliníkové a medené spoje' medené a hliníkové fólie je zváranie 2, chladnička a klimatizácia je kondenzátora / výparníka je hliníkové rúry a mosadze je zváranie; 3, chladiče, motory, batérie, spotrebiče pre domácnosť a iné produkty " medené a hliníkové drôty je zváranie.

Dĺžka 3 meters
Funkcia 2 tvrdé spájkovanie hliníka
Názov Značky YLNCN
Funkcia 4 drôt pre zváranie hliníka a medi
Veľkosť diaeter 2.0 mm
farba Kovové Farby
Funkcia Spájkovanie
Funkcia 1 Zvárací Drôt
Prevádzkový prúd meď hliník spájky
Aplikácia drôt spájkovanie
Zvárací Prúd Tvrdé spájkovanie
Funkcia 3 spájky s fluxus
Prevádzková Teplota 360 stupňov celzia
Package 3meters
Použitie spájky pre hliníkové
Číslo Modelu meď-hliník

Súvisiace produkty