Univerzálny Argón AR, CO2, Mig a Tig prietokomer Regulátor Plynu Prietokomer Zváranie Zváranie Rozchod Argón Regulátor Tlaku Redukcia

€26.22

-3%

€27.31

Nový produkt

1 položky

Štítky: co2 regul, prietokomer univerzálny, MIG MAG, kyslík regulátor, argón zvaru, ar hra, argón, mig, vzduch monitorovať kvalitu, dusík regulátor tlaku.

Package Zahrnuté:

1 x Redukcia CO2

Špecifikácia:

- Max. vstupný tlak 200 bar

- Max. výstupný tlak - 10 bar

- Vstup závit - W 21.8 x 1/14"

- Zásuvky vlákno (hadica) - 8,0 mm

Funkcia:

- Maximálny vstupný a výstupný tlak regulátora sú vyznačené na tlakomery s červenou čiarou.

- Regulátor umožňuje zníženie tlaku plynov čerpané z valca na požadovaný výstupný tlak (pracovný tlak) a zabezpečuje, že tlak je automaticky udržiavať konštantné, ako je to možné, bez ohľadu na zmeny v vstupným tlakom.

- Regulátor je vybavený bezpečnostným ventilom, cez ktoré, keď výstupný tlak sa zvyšuje, vydala prebytočného plynu, pre ktoré sú určené, je prípustná.

- Spojovacie matice pre horľavé plyny opustili vlákna a sú označené zárez na hexagon.

/ O služby /, On - Time Dodávky vrátenie peňazí ak výrobok nie je prijatá v zaručené dodacia lehota Dlhšia Ochranu 15 deň viac ochranu po dokončení objednávky Vráti Extra Vrátiť akýkoľvek produkt,ale len tie, v perfektnom stave Zaručenú Kvalitu Zaručenú Kvalitu alebo Úplné vrátenie peňazí

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky ZEAST
Číslo Modelu CO2 redukčný ventil
Materiál Medi

Súvisiace produkty