Ručné Vysoko Kvalitné, Moderné, Abstraktné Africká Žena drží Niečo na Hlavu Abstraktné Africké Umenie, Nástenné Maľby Obrázky

€38.12

Nový produkt

1 položky

Štítky: Ručné prípade, moderný olej, huang umenie, ručné olejové farby, vaku, ručné, kinfe ručné umenie, abstrakt olejové farby, obraz dievča, nordic štýl plagát na stenu, abstrakt rám.

O customize (Prispôsobiť): -- Sme radi, aby vás podporovala rôzne veľkosti, farby alebo nový dizajn. -- Nie je potrebné sa obávať o kvalitu, ukážeme vám, obrázky pred odoslaním. O Kvalite: - Všetky olejomalieb sú ručne maľované podľa našich umelcov, vždy starostlivo skontrolované a profesionálne QC pred odoslaním. O Balení: - Všetky obrazy sú starostlivo zabalené do štandardného balíka, aby sa zabránilo poškodeniu počas prepravy spôsobom. Ak máte akýkoľvek dôvod nie sú spokojní s produktom od nás, prosím, neváhajte a kontaktujte nás prvý, a my sa budeme snažiť vyriešiť váš problém čo najskôr! Poznámka: 1.Vzhľadom na všetky olejomaľby sú ručne maľované na plátne, môže byť mierne odlišný v fotografiu, prosím pochopiť. 2.Maľovanie bez tiahla a zarámované, len plátno olejomaľby. 3.Drop shipping je k dispozícii.

Technické Ručne maľované olejomaľba na plátne
Technics Ručne Maľované
Pôvodný No
Umelecké meno Africké Ženy, Olejomaľba
Druh Olejovej Maľby
Palec a CM 1 palec=2,5 cm
Tvar Vertikálne Obdĺžnik
Názov Značky KVAPKAJÚCA
Číslo Modelu Africké Ženy, Olejomaľba
Formulár Jeden
Materiál Bielizeň
Natiahol/Rámovanie Nie, Bez rámu
Prispôsobiť foto K dispozícii
Prispôsobenie farieb K dispozícii
Predmety PORTRÉT
Podpora Base Plátno
Aplikácia Steny výzdoba, Darček
Prispôsobiť veľkosť K dispozícii
Rám No
Rám režim Bez rámu
Aplikácie 2 Umelecká výzdoba pre obývacia izba, kuchyňa, atď.
Prispôsobiť balík K dispozícii
Štýl Moderné
Médium Olej

Súvisiace produkty