Dual Tip Kefa Perá, 72-Farby Štetcom Fineliner Perá Farebné Perá zubnú Kefku Umenie Značky pre Deti a Dospelých, Farbivá

€24.96

-18%

€30.81

Nový produkt

1 položky

Štítky: sieťky, kreslenie, guľôčkové pero, atramentové perá nastaviť, kefa značku, rastlina sa cítil, štetec, pero, micron pigma, brush make-up, bronz marker pero, texta permanentný značkovač.

RM11350877015676450 【72 Jasné a Živé Farby] vyzýva Tých, twin značky perá majú 72 farby v úžasné rozsah, ktorý môže splniť vaše rôzne potreby pre farebnosť, kreslenie, maľovanie, čmáral, denníkov, skicovanie a tak ďalej, s unikátne navrhnutý farba čiapky uľahčuje rozpoznať a identifikovať každú farbu. 【Dual Tipy] vyzýva farebné perá s oboma fineliner tip a zubnú kefku. 0,4 mm jemné bod tip pre navrhnutie a podrobnosti, 1-2 mm mäkkú zubnú kefku pre tieňovanie a farebnosť. Tip môžete prepínať kedykoľvek, pohodlné, praktické, jednoduché vytváranie, č písanie problémy. Skvelé pre deti a dospelých. 【Bezpečné a Zdravé] vyzýva Všetky kefy a fineliners sú naplňte Zápach-menej. Kyslých& Non-Jedovaté Non-krvácať, Vodou riediteľné farby, tiež bezpečné pre deti, Žiadne problémy s smudging alebo krvácanie do.Žiadne skákanie alebo atrament prietok problém, nie viac zápasí s tvrdým, nepružné perá, že sa o všetku srandu z sfarbenie. 【Bezpečné a Zdravé] vyzýva Všetky kefy a fineliners sú naplňte Zápach-menej. Kyslých& Non-Jedovaté Non-krvácať, Vodou riediteľné farby, tiež bezpečné pre deti, Žiadne problémy s smudging alebo krvácanie do.Žiadne skákanie alebo atrament prietok problém, nie viac zápasí s tvrdým, nepružné perá, že sa o všetku srandu z sfarbenie.

Názov Značky Bajotien
Hĺbka 72
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Značkovač Art
Farba Množstvo 72

Súvisiace produkty