MERISI VLASY Krátke Kučeravé Účes Červenej Farby, Syntetické Vlasy, Parochne Pre Ženy Vysokej Teplote Vlákno Priemerná Veľkosť

€10.67

-23%

€14.03

Nový produkt

1 položky

Štítky: vlasy ľudské parochňu, tupý strih parochňu, predné čipky parochne, parochňa, 4x4 čelný, červené vlasy posteľná bielizeň, vyšperkovaný modré vlasy, účes nástroj, fuchsia parochňu, krátke červené vlasy parochňa.

Značka:MERISI VLASY Model:9321 Farba:Červená Dĺžka:16inch Štýly:Kučeravé Materiál:VYSOKÁ TEPLOTA VLÁKNA

1.Prečo dĺžka nie je to isté ako popis? Meriame dĺžku vlasov, keď vlasy byť natiahnuté priamo, vlniaci a lokne textúru vlasov bude oveľa kratšie v porovnaní s rovné vlasy, venovať pozornosť, že skôr, než si kúpiť, Ďakujem! 2.Prečo hmotnosť nie je to isté ako popis? Pretože náš výrobok bol vyrobený stroj, je normálne, že bude existovať 5-10g chyba. 3.Prečo sa moje vlasy sa stávajú zamotaný? Vlasy by sa stal zamotaniu v dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up, slanej vody a nie česanie (široký zub špirála), z vašich vlasov denne. Uistite sa, umývať a stav vašich vlasov aspoň raz týždenne, a ak je to možné, dvakrát týždenne by bolo lepšie. Môžete použiť hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre ďalšie návrhy. 4.Môžu byť narovnané alebo zatočený? Samozrejme, sú vyrobené zo 100% tepelne odolných vlákien, vlasov môže byť stočený alebo narovnať, ale teplota by nemala presiahnuť 160 stupňov. Prosím, láskavo Upozornenie: Prosím, nedávajte dole vlasy po hodíte, kým to vychladne. Si môžete dať vlasy na vašej strane, alebo niečo, čo môže držať kadere vlasov,tak, že na udržanie kučeravé. 5.Keď budete loď môj pozemok sa, keď som platil za svoju objednávku? Tam bude 24-hodinová platby overenia, čas Darujzachranku.sk, budeme loď tovaru do 24-48 hodín po overení čas. 6.Ako sa vysporiadať s zápach? Niektorí klienti môžu hovoriť o zápach pri prijímaní na vlasy. Vážení, nie je potrebné sa starať o to, po čo-umývanie a ošetrovanie to nejaký čas, zápach zmizne.

VLASY SPADNÚŤ Všetky parochňu vlasy vám spadne! Ako viete, po výrobok bol vyrobený, bude tam mať nejaké plávajúce sušič na to, takže keď váš prvý česanie, vlasy vypadnú sami vlasy vypadnú, vpravo?

Prečo farba nie je rovnaký ako opis?

Rozdiely vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor, osvetlenie, pozadie, atď.

Materiál Triedy Vysoká Teplota Vlákna
Model N 9321
Môže Byť Permed No
Položiek v jednom Balení 1 Kus Len
Parochne Dĺžka Krátke
Spp Veľkosť Priemerná Veľkosť
Textúra Kučeravé
Hustota 120%
Názov Značky MERISIHAIR

Súvisiace produkty