Batéria pre iPhone 4, 3,7 V 1420mAh-Pôvodná kapacita-zero cyklov

€12.07

Nový produkt

1 položky

Štítky: ipod gen4 batérie, manicotti ciclismo, topiť, adl iphone batérie, dokitmilu ciclismo, iphone ovládač, batérie, cubrebotas ciclismo, iphone batérie elektroniky, 4 batérie, Batérie.

Rozmery Dĺžka: 81mm rakety Šírka: 33 mm Výška: 4 mm Hmotnosť: 32g

Špecifikácie Presnosti: Štandardná Kapacita Kapacita: 1420 mAh Napätie: 3,7 V, Technológia: Li

Funkcie: Zostať v spojení s rodinou a priateľmi dostať extra batéria dnes. Nabíjanie náhradnej batérie bez mobilného telefónu. Najlepšie všeobecné náhradou za originálne batérie s porovnateľnými pohotovostný čas a rozhovor. Priamo z našej výroby. Veľké, veľké zľavy, vysoko nákladovo efektívne. Vstavaný vnútorné mikročip zabraňuje prebitiu a predlžuje životnosť batérie. Prejsť factory bezpečné test, zabezpečenia kvality, Skvelú ponuku s vynikajúca kvalita zaručená. Prevádzková teplota: -15 °C ~ + 50 °C Typ: Generické

Údržba batérie Nenechajte batérie vlhký alebo do vody. Nedávajte batérie na plný výkon po dlhodobú údržbu. Nevyžadujú vonkajších síl alebo pádu z batérie výšky. Nedávajte batérie tepla alebo ohňa, inak hrozí nebezpečenstvo výbuchu. Nepoužívajte zlé nabíjačky, vyhnúť sa poplatok nespokojnosť alebo poškodenie batérie. Č keychains, mince, náhrdelníky a iné kovové výrobky, obráťte sa na batérie, aby nedošlo k podozreniu z skratmi.

Použite Náš batéria sa dodáva s malú alebo žiadnu moc, tak to musí byť úplne nabitá približne 4 - 6 hodín pred prvým použitím, telefón musí byť vypnutý. Svetelný signál nemusí vždy znamenať plnom zaťažení. Ale batérie bude na plnú kapacitu po 5-10 cyklov úplného nabitia a vybitia. Úplné nabitie (keď je telefón zapnutý) a skončenie sa predĺžila životnosť batérie. Prevádzkový čas batérie závisí od podmienok, ako sú: sila úrovni prenosu signálu (vzdialenosť medzi telefónom a základňovej stanice), sieťové parametre stanovené prevádzkovateľom.

Upozornenia: Žiadne špecifické APN je zaslaná, aj keď je to dať nejaké APN vo fotografii. APN môže byť rôzne.

Pôvod ES(Pôvodu)
Kompatibilné Značky Apple iphone
Originál alebo Nie Kompatibilné
Kapacita batérie(mAh) 1301mAh-1800mAh
Certifikácie Kvality ce

Súvisiace produkty