SOLOVOX OPENBOX V8S PLUS HD 1080P Ali3511 Satelitný TV Prijímač, Podpora USB WiFi YOUTUBE Xtream STB Dekodér

€33.98

-29%

€47.86

Nový produkt

1 položky

Štítky: box ip tv, grmedia, enigma2 satelitný prijímač, energy hd, cccam server, hbo pl, ccam gt médií, solovox v6, prijímač openbox satelitné, externý wifi adaptér pre android.

Čo je zahrnuté

Na SOLOVOX V8S PLUS, OPENBOX V8S PLUS alebo SOLOVOX V8S MAX (Rozšírené vydanie V8S Plus) je sprevádzaný jeho Napájací Adaptér, HDMI Kábel, Diaľkový ovládač a užívateľská Príručka. Na V8S MAX používa 2G RAM a Ali3521 SoC, a V8S Plus využíva 1G RAM a Ali3511 SoC.

Celkom uspokojivá tela

Na SOLOVOX V8S PLUS je dimenzované na 230 x 135 x 27 mm, celkom uspokojivá.

Viac porty pre rozšírenie

Na SOLOVOX V8S PLUS ponúka kompletnú sadu rozšírenie portov, má USB port na prednom paneli, CA kartu na ľavej strane, Napájací port (DC 12V), a PJ-356 port (RS232), USB portu, RJ45 port (ETHERNET), TV SCART port, HDMI port (HD TV), na LNB IN port (LNB IN 13/18V) a SLUČKY portu na zadnej strane.

Rozmanité funkcie

Na SOLOVOX V8S PLUS je silný satelitným prijímačom, podporuje mnoho zdieľanie v sieti IKS protokoly. Prístroj podporuje aj live služby, napríklad MARS X, a Xtream kódy. Okrem týchto špeciálnych funkcií, YouTube je integrovaný ako súčasť základné funkcie.

Aktualizácia softvéru a TP on-line

Na SOLOVOX V8S PLUS podporuje on-line aktualizácie. Na to, že raz je tu nová verzia firmware alebo zoznam kanálov (TP PROG) je k dispozícii, môžete si to ľahko.

Rôzne typy napájacie adaptéry

Pošleme na správny sieťový adaptér, ktorý je vhodný pre vás v súlade s dodaciu adresu alebo vašej požiadavky.

FAQ

Otázka: Čo je dobré je živý služba, napríklad MARS X

Odpoveď: Všeobecne platí, že je živý služba zahŕňa viac kanálov z celého sveta. Na to, satelitným príjmom a sú závislé na vašom satelit.

Španielsko Zámorské Sklady Dodávky

Dodať na vonkajšie ostrovy oblasť Španielska, pretože colné odbavenie vyžaduje vyššie tarify, ako aj vyššia miera package straty. Na túto expedíciu sledovacie číslo zvyčajne začína 35, 38, 51 a 52. Potom musíte vybrať loď z Číny. Dodať na vonkajšie ostrovy oblasť Portugalska, ak sa odoslanie sledovacie číslo začína s 9000 - 9999, potom to podporuje len lode z Číny.

Značka Príbeh

Možno nie ste oboznámení s SOLOVOX, však sme sa zamerali na vývoj a výroba satelitná TV prijímačov na 12 rokov. Máme profesionálne R&D tímu a vysokej kvalite výroby pôvodné, okrem toho,vydali sme množstvo produktov, ktoré sú dobre prijaté zákazníkmi. Napríklad, V sérii (V5S, V6, V6S, V7, V8, V8S, V8SPLUS, V9S), F series (F3, F3S, F4, F4S, F5, F5S, F6S, F7S), séria (S10, S11, S12) ), rad (A3, A4), atď. Sme tiež dizajn a produktov pre viacero značiek. V roku 2017, sme zaregistrovali novú značku SOLOVOX, aby mohli slúžiť našim zákazníkom lepšie, obráťte sa na každého zákazníka priamo, počúvať hlas každého zákazníka, a zlepšovať náš produkt skúsenosti priebežne. Ak máte nejaký návrh alebo nepotrebujete, prosím kontaktujte nás. Taktiež vítame všetkých priateľov do Číny vykonať na mieste vyšetrovania na našom závode. Zameranie, konkrétne, aby sme sa viac profesionálne.

Riešenie Ali3511 (600MHz)
live NOVA, MarsX, Xtream
Certifikácia CE
FTA(Free to Air) Áno
Pôvod CN(Pôvodu)
HDMI HDMI (až do 1080P) výstup
Upgrade Firmware cez Internet (OTA) Áno
web app Youtube, WebTV, Počasie, DLNA
USB 2x USB 2.0 High Speed Hosť
Názov Značky solovox
Package Áno
S USB Wifi Áno
tuner DVB-S2 Satelitný TV prijímač
farba čierna
powervu Powervu&DRE&Biss kľúč
Číslo Modelu V8SPLUS001 Satelitná TV prijímač
High Definition Áno
Druh Digitálne

Súvisiace produkty