1 Pár 3D Kovov Anjel krídla, Auto Nálepky, Znak, Odznak pre Univerzálne Autá, Moto Bike Dekoratívne Doplnky Auto Styling

€6.34

-10%

€7.12

Nový produkt

1 položky

Štítky: auto samolepky anjel strážny, auto samolepky anjel strážca, nálepku krídlo, anjel auto nálepky, anjel znak, formula 1 simulátor, anjel laser nálepky, auto, moto model, lincoln navigator hračka, anjel krídla, auto nálepky.

Prosím, ospravedlňte drobné chyby ručné meranie. V druhu, prosím, zvoľte inú farbu, ak vám nevadí, rôzne farby.

Auto prihlásiť vložiť metóda (len pre referenčné účely) 1. Je lepšie sa čistí pozíciu, aby sa prilepili s alkoholom, suché a udržať povrch suchý, bez vody, ropných škvŕn a prachu, a že je lepšie, aby vosk nedávno. 2, podľa veľkosti auta nálepku, Vyberte si byt mieste, bez radiány. Potom odstráňte base papier lepidlo na zadnej časti vozidla označiť, (keď lepenie, je najlepšie tepla lepidlo s elektrickým vlasov, alebo pomoci lepidla musí byť potiahnuté, aby sa to viac lepkavé), držať ju priamo a stlačte ju rukami.

Poznámka: keď lepidlo sa nanáša, snažte sa pohybovať to znova, a nie okamžite vytiahnite ho ručne testovať pevnosť lepidla. to sa ľahko poškodiť lepidlo. nie je umývanie auta do 2 dní po lepidlo sa nanáša.

Model Oem
Položka Výška NOinch
Názov Značky XLSYDLSD
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Priemer NOinch
Názov Modelu Anjelské Krídla
Balenie Prichádza Balené
Druh Materiálu Iné
Umiestnenie Nálepky Celé Telo
Druh Iné 3D Nálepka
Dizajn Slová
Typ Nálepky Auto Tela
Položka Šírka NOinch
Položka Dĺžka NOinch
Kategória 3D

Súvisiace produkty