Tetovanie Napájanie Mini Bezdrôtovej Pre Automatické Párovanie Bankových Tetovanie Rotaty Stroj Permanentný Make-Up Power Energy Efficient

€20.69

-44%

€37.61

Nový produkt

1 položky

Štítky: tetovanie font bezdrôtové, hornet tetovanie suplies, machin tetovanie, batéria powerbank bezdrôtové, banky moc, bezdrôtové napájanie tatto, napájanie 24 2, obrie slnko, jedinečný zvýrazňovač, make-up, trvalé zápasy.

WI-LI Bezdrôtový Tetovanie Napájanie

Detaily Produktu:

1.Wi-Li napájací zdroj pre LED digitálny displej vstavané lítiové batérie môžu byť recyklované pre vysokú účinnosť a úspory energie, plnenie na asi 3 hodiny, s motorom asi 5-8 hodín.

2. Dlho stlačte tlačidlo + tlačidlo 0.8 sekúnd na štart, dlho stlačte kláves 0.8 sekúnd vypnúť, + - tlačidlo zakaždým 0.1 V výstroj. Milí priatelia, moc RCA rozhranie zmenilo. Tvar tlačidlo bol zmenený a ostatné ostáva nezmenené.

RCA/DC interface môže byť zvolený, USB kábel napájací zdroj nabíjania line môžete nabíjať kedykoľvek a power-na displeji sa zobrazí 0-100 pozíciu na meranie výkonu displej. Keď energia batérie je príliš nízka, LED digitálny blikajúce vyzve, prosím, účtovať v čase, LED digitálny rám otáča, keď sa nabíja, a full-nabíjanie LED uprostred číslo je horizontálne.

Výstup pracovné napätie je medzi 4V-11V, nabíjacie napätie je 5V/1A alebo viac nabíjačku (5V nabíjačku mobilného telefónu), čas nabíjania je približne 3 hodiny, a motorových tetovanie stroj môže byť použitý pre 5-8 hodín.

WX-2 Bezdrôtové Tetovanie Napájanie

1.wx-2 Batérie Suppiy high perfomance lithium na batérie votage označenie poskytované LED displej Requres a 5v sieťovej nabíjačky Doba nabíjania: 3 hodiny Bolery bude trvať 5-8 hodinu sa pohybuje od stroj 2 Vollage výstup: 4v-11v. 3 Power On/Off tlačidlo 4. +) Tlačidlo zvýšiť voitage o 0,1 za stlačte tlačidlo dlhé stlačenie lo rýchlo zmeniť 5. -) Tlačidlo znižuje napätie o 0,1 za stlačte tlačidlo dlhé stlačenie ak sa chcete rýchlo zmeniť 6. LED Displej bliká, keď je nízky stav batérie. 7. Bottery život ukáže, keď je napájanie zapnuté. 6. pri nabíjaní, displej ukáže "blikajúci štvorec", keď batéria je plná, zobrazí"--" 9. Napätie zobrazenie čísla: 40=40v, 110=11V a tak ďalej. 10. wx-2botery Napájanie je k dispozícii v 2 výstupné pripojenia. DC a RCA Spojenie. 11. Poduct obsahovať: 1*USB Typ-C nabíjanie kábel, 1* Wx-2 Batérie Napájanie 12. Špeciálne instrucion: Prosím, pripojiť bottery na mochine pred furning napájania. tiež. prosím, vypnite napájanie vypnuté pred vybratím batérie od stroja.

Trvanie Vytrvalosť 5-8 hodín
Hmotnosť Výrobku o 55g
veľkosť produktu 5.6 cm*4,7 cm*3.6 cm
Pätica Špecifikácie RCA/DC Interface
Druh Tetovanie Napájanie
Nabíjanie dĺžka riadok O 120 cm
Názov Značky JUN.M
Názov produktu WI-LI Bezdrôtové Napájanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Príslušenstvo Výrobku USB Typ-C nabíjací kábel
Číslo Modelu W-Power L1
Pracovné Napätie 4V-11V
Komoditné Certifikácie Kvality 3C

Súvisiace produkty