Chcem pomôcť

Pomáhame ako vieme

Ak sa chceš ku nám pridať, tu sú spôsoby ako to môžeš urobiť:

Kúp 1 tyčinku Záchranka pre seba alebo svojho hrdinu a my vyrobíme a darujeme ďalšie 2 

Cieľom je zabezpečiť kontinuálnu pomoc na miesta, kde to dáva zmysel. Vyrobili a darovali sme už 50.000 tyčiniek. Stále sú však miesta kam sa tyčinka nedostala, denne dostávame nové požiadavky. Preto potrebujeme vašu pomoc. Nebudeme však zbierať peniaze. Tyčinku si teraz môžete zakúpiť. Buď tu na tejto stránke, alebo u našich partnerov Yeme a Kaufland. Ak si kúpiš jednu, my ďalšie dve za teba darujeme. Ak ich teda predáme 10.000, ďalších 20.000 poputuje na pomoc. Zisk z tohto predaja naše náklady nepokryje, no spoločne s našou vloženou investíciou nám umožní vyrobiť a rozdať niekoľkonásobne viac ako by sme vládali sami. Ďakujeme, že pomáhate s nami.

Hľadáme posily

Tyčinku rozdávame po celom Slovensku. Ak sa chystáš na cestu autom mimo Bratislavy a máš miesto v kufri, napíš nám. Alebo nás sleduj na sociálnych sieťach, kde zverejňujeme výzvy na doručenie do konkrétnych miest.

Poďakuj sa hrdinom

V čase, keď našim hrdinom nemôžeme podať ruku a poďakovať osobne, aspoň na diaľku im chceme vyjadriť vďačnosť a podporu. Rozhodli sme sa to spraviť kreatívnym a veselým spôsobom. Nakresli, obkresli a vyfarbi, namaľuj, vymodeluj, odfoť, vyformuj tú svoju ruku a pošli nám fotku obrázka. My ju zaradíme do galérie s tvojím menom. Každá ruka znamená jedno ďakujem. Keď sa nám pandémiu podarí pokoriť, z časti rúk vytvoríme s podporou našich partnerov výstavu. Som doma a maľujem! Svoje diela nám posielajte na dakujeme@nasimhrdinom.sk.

Buď hrdinom, ako vieš

V Proxente sme sa rozhodli vyrábať zdravé tyčinky, lebo ich vieme vyrábať najlepšie. Ty si sa však narodil pravdepodobne s iným talentom. Akýmkoľvek malým skutkom dobra môžeš ľahko inšpirovať ostatných. Daj nám o ňom vedieť a my o ňom dáme vedieť našim hrdinom. Napíš nám na pomahame@nasimhrdinom.sk

Healthy Food Supplements s.r.o., Kolónia 2834/49, Galanta 924 01, 0918737666, info@darujzachranku.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info